Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

917 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Flet Janmaat: “Inter? Me behet qejfi. Mund t’ju them…”

Flet Janmaat: “Inter? Me behet qejfi. Mund t’ju them…”
Andi Prifti

Daryl Janmaat eshte nje nga dy alternativat e Mauricio Isla per krahun e djathte te Interit, bashke me Gregory Van Der Wiel. I intervistuar nga mirkofonat e RTV Rinjnmond mbi interesimin e mundshem te klubit ZiKalter dhe te Arsenal, hollandezi i Feynoord eshte pergjigjur keshtu: “I kam degjuar keto zera, por per momentin nuk ka asgje konkrete – ka siguruar lojtari-. Eshte nje nder qe me kerkojne klube te tilla, por per momentin nuk po i mendoj keto. Se shpejti do takoj drejtorin sportiv te klubit Martin Van Geel dhe bashke me agjentin tim do vendosim se çfare do bejme.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.