Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

410 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Martinez nuk ndalet me: golashenuesi i dyte me i mire ne Libertadores

Martinez nuk ndalet me: golashenuesi i dyte me i mire ne Libertadores
Bujar Berishaj

Lautaro Martinez nuk di te ndalet.

Sulmuesi i Racing Avellaneda dhe sulmuesi i ardhshem i Interit po shkelqen edhe ne Copa Libertadores.

Me golin i cili ka hapur ndeshjen e luajtur kunder Vasco da Gama, pastaj e perfunduar 1-1, Martinez eshte ngjitur ne vendin e dyte te klasifikimit te golashenuesve ne Copa Libertadores.

Tani jane pese golat ne total te Il Toro, tre me pak sesa krye golashenuesi Wilson morelo i Independiente Santa Fe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.