Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

493 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta habit dhe zbulon: “Interit i kane ofruar dy lojtare ne ditet e fundit: ja emrat. Marotta po mendohet?”

Gazzetta habit dhe zbulon: “Interit i kane ofruar dy lojtare ne ditet e fundit: ja emrat. Marotta po mendohet?”
Inter Club Staff

Inter ka fituar ne fushe ndaj Venezias. Tashme skuadren e presin dy jave pushime, por jo drejtuesit te cilet po punojne cdo dite per merkaton.

Pasi kane mbyllur shitjen e Satrianos ne huazim te Brest, zikalteirt po mendojne me kujdes edhe per situaten e Sensit.

Nderkohe, po behen vleresimet perkatese nese Inter duhet te hidhet ne sulm per nje sulmues deri ne fund te sezonit.

Gjithesesi, sipas asaj qe tregon sot La Gazzetta dello Sport, Interit ne menyre surprize i jane propozuar dy lojtare.

Angeliño - Wikipedia

“Ausilio po shikon situaten me kujdes, por nderkohe dy agjente te ndryshem i kane ofruar Interit dy lojtare ne kete moment.”

“Njeri eshte Angelino, nga Liepzig dhe tjetri eshte Castagne nga Leicester. Te dy keta lojtare duan te largohen nga skuadrat aktuale.”

“Por duket shume e pamundur sepse klubet perkatese kerkojne ti shesin lojtaret dhe jo ti huazojne dhe Interi idete i ka te tjera ne kete moment.”

“Zikalterit me ne krye Marotten po mendohen, por te gjitha gjasat do i refuzojne. Ne kete moment syte e Interit po shikojne diku tjeter, larg ketyre dy lojtareve.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.