Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

389 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Largimet ne mbrojtje, dy nga tre do te largohen: Ja emrat!

Gazzetta – Largimet ne mbrojtje, dy nga tre do te largohen: Ja emrat!
Inter Club Staff

Koha per largimet ne mbrojtje. Sipas asaj qe shkruhet sot ne te perditshmen Italiane Gazzetta dello sport, mbrojtja zikalter eshte reparti qe do ri-modelohet me shume.

Me ardhjen e Andreollit dhe Campanaros, do te kete me siguri dy largime. Keto dy largime do te jene ne mes ketyre tre emrave: Ranocchia, Chivu dhe Silvestre. Dy nga ata nuk do te luajne me Interin sezonin qe vjen…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.