Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

126 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta ngre alarmin: “Inzaghi eshte shume i shqetsuar: ne dy ndeshjet me te rendesishme ai nuk do te kete…”

Gazzetta ngre alarmin: “Inzaghi eshte shume i shqetsuar: ne dy ndeshjet me te rendesishme ai nuk do te kete…”
Inter Club Staff

Pas frikes se madhe te perjetuar, direkt me pas ka ardhur edhe nje frymemarrje e thelle per Simone Inzaghin.

Stefan De Vrij me siguri do te mungoje ndaj Napolit dhe ndaj Shakhtar, por te pakten nuk do te mungoje gjate.

“Hollandezi eshte rikthyer dje ne Milano dhe sot do te beje edhe disa vizita ekstra nga stafi i Interit per te pare me mire gjendjen e tij.”

“Kontrollet e para ne Hollande kane treguar per nje demtim te lehte muskular, dhe prandaj do te jete e nevojshme nje ndalese prej 10 ditesh.”

ROTTERDAM, NETHERLANDS - OCTOBER 11:  Stefan de Vrij of Netherlands stands for the national anthem prior to the 2022 FIFA World Cup Qualifier match between Netherlands and Gibraltar at De Kuip on October 11, 2021 in Rotterdam, Netherlands. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

“Por gjithesesi, De Vrij do duhet te beje nje program te diferencuar per tu rikthyer per Interin pas rreth 14 ditesh te pakten ne fushe.”

“Nderkohe, ne horizont per te shihet vetem ndeshja ndaj Venezias, qe luhet te shtunen e 27 nentorit, e asnje ndeshje me heret.”

“Kjo do te thote se Inzaghi eshte teper i shqetesuar gjithesesi: ai i bie te luaje pa Vecinon ne dy ndeshje shume te rendesishme si ajo ndaj Napolit dhe Shakhtar.”

“Gjithesesi gati eshte Ranocchia, qe sa here ka luajtur, ka bere shume mire ne fushen e lojes per skuadren zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.