Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

252 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nxiton Diego Milito: a mund te shkurtohet koha e tij e rekuperimit?

Gazzetta – Nxiton Diego Milito: a mund te shkurtohet koha e tij e rekuperimit?
Ardis
  • On 14/07/2013, 12:48

Diego Milito vrapon ne Pinzolo dhe vrapon virtualisht drejt rekuperimit konkurrues. Gazzetta dello Sport shpreh optimizem mbi kohen qe i duhet atij te rekuperohet. “Princi po fiton raundin kunder demtimit te 14 shkurtit te shkuar. Dhe po ecen shpejt. Dje ne mengjes ka vendosur akull ne gjurin e tij dhe me pas ka vrapuar vetem me ate profil dhe deshire per tu rikthyer: flitej ne fillim te tetorit, po sikur te jete shtator?” shkruhet ne gazete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.