Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,249 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta zbulon: “Inter zgjedh goditjen e dyte ne sulm pas Dzekos.”

Gazzetta zbulon: “Inter zgjedh goditjen e dyte ne sulm pas Dzekos.”
Inter Club Staff

Edin Dzeko tek Interi tashme eshte vetem ceshtje kohe. Lojtari i Romes i ka thene po Interit dhe Roma e ka pranuar largimin e tij.

Sipas La Gazzetta dello Sport, me perjashtim te ndonje papriture, Dzeko do te firmose nje kontrate dy vjecare me Interin me 5 milione euro ne sezon.

Por goditja e dyte kush eshte? Sipas La Gazzetta dello Sport, Interi ka zgjedhur Correa nga Lazio si goditjen e dyfishte ne sulm.

Lojtari pelqehet dhe kerkohet nga Inzaghi, nderkohe qe Zapata duket me prapa ne kete moment.

Por ka edhe nga ato zera sipas La Gazzetta dello Sport qe tregojne e Interi po mban te karikuar pisten Correa nderkohe qe po fiton kohe per te siguruar driten jeshile per nje operacion te madh per Vlahovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.