Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2020

Scroll to top

Top

1,904 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Gabigol ka magjepsur De Boer, sot debutimi…

GdS – Gabigol ka magjepsur De Boer, sot debutimi…
Juxhin Nebiaj

Gabriel Barbosa do jete ne pankine, por me shume mundesi sot do debutoj. Varet dhe nga rrjedha qe do mare ndeshja Inter-Bologna. Kete lajm ka publikuar sot Gazzetta dello Sport ne lidhje me debutimin e Gabigol. Ne fakt, 20 vjecari i ardhur nga brazili po ben gjithcka ne Pinetina, ku i ka magjepsur te gjithe, vecanerisht Frank de Boer.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.