Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2020

Scroll to top

Top

5,649 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Inter boom: “Dy blerje ne janar, per ne qershor do provohen Luis Suarez e Sergio Aguero”.

GdS – Inter boom: “Dy blerje ne janar, per ne qershor do provohen Luis Suarez e Sergio Aguero”.
  • On 14/10/2016, 11:09

Merkato e ardhshme eshte shume e rendesishme, ja pse Suning nuk mund ta pranonte  daljen nga EL qe ne dhjetor pasi ne janar do vijne dy perforecime ne mbrojtje. Gazzetta dello Sport flet per situaten ekonomike te drejtuesve te rinje te Inter: “Ne janar do vijne dy mbrojtesa, Darmian, Caceres dhe Lindelof jane ne liste. Ndersa vera do jete totalisht e cmendur, do meret nje talent ne Serie A, Berardi ose Bernardeschi, me pas goditja e madhe per nje top Player te vertet: Suarez, James Rodriguez e Aguero, per te cilet ka patur sondazhe”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.