Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,396 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Samp, jo vetem Dodo. Enderrohet rikthimi i Eder!

GdS – Samp, jo vetem Dodo. Enderrohet rikthimi i Eder!
  • On 04/08/2016, 13:19

Inter dhe Sampdoria po flasin, dhe jo vetem per Dodo. Sic raporton Gazzetta dello Sport, Sampdoria kerkon rikthimin e dyfishte: Nje eshte ai i Andrea Ranocchia, i cili ashtu si Dodo ishte i huazuar tek Doria te cilet kerkojne perseri rikthimin e tij. Ne fakt, endrra eshte tjeter kush, rikthimi i Eder per te cilin mund te ofrojne nje huazim. Por veshtire se Inter do heq dore pas vetem 6 muajsh nga nje lojtar per te cilin pagoj 12 milion euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.