Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,542 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi dhe Interi jane afruar por me nje kusht qe Marotta do e respektoje, por ka kerkuar ne kembim qe…

Icardi dhe Interi jane afruar por me nje kusht qe Marotta do e respektoje, por ka kerkuar ne kembim qe…
Inter Club Staff

Me sa duket, Mauro Icardi dhe Interi me ne fund jane afruar me njeri-tjetrin.

Ka pak drite ne fund te tunelit ku ishte futur ish-kapiteni i Interit. Dje, ndermjet tij dhe Marottes ka pasur nje takim ku ka pasur nje afrim real te parleve.

Mauro Icardi gjate ketij takimi ka kerkuar qe te mos shfaqet me sikur ai eshte nje lojtar “qe ka prishur grupin dhe qe ka hapur probleme me tranjerin.

Mesazhi eshte pranuar nga Marotta qe i ka treguar se Interi deshiron qe ai te rikthehet ne fushen e lojes dhe i takon atij ta beje kete gje sa me shpejt. Pak a shume i eshte thene: ne do te ulim tonet, por ti do te rikthehesh menjehere ne fushe pa pritur rikthimin e Steven Zhang dhe takimin me te.” E keshtu, shanset qe ai te rikthehet ne stervitje perpara Inter-Spal jane goxha te larta. Mase do te kemi nje derbi me Icardin ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.