Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

2,355 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ja formacioni i Interit per sot: Borja Valero nga minuta e pare ndersa Cedric…

Gazzetta – Ja formacioni i Interit per sot: Borja Valero nga minuta e pare ndersa Cedric…
Inter Club Staff

Pa Icardin, Nainggolan, Keita pervec lojtareve qe jane jashte listes si Dalbert, Joao Mario dhe Gagliardini, Spalletti do te kete nje skuader super te reduktuar ne mesfushe dhe ne sulm per sot. 

Pak a shume do te kete zgjidhje te detyrueshme per tranjerin e Interit dhe kete gje e konfirmon edhe Gazzetta dello Sport.

Sipas te perditshmes, do te jete nje 4-2-3-1 me Borja Valeron ne vend te Ninjas pas shpines se Lautaros.

Cedric do te luaje si titullar ne vend te D’Ambrosios.

Ky eshte formacioni i mundshem:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Cedric, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Politano, Borja Valero, Perisic; Martinez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.