Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

596 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi per Sky: “Kjo fitore na jep shume besim. Tani ndryshon gjithcka”.

Icardi per Sky: “Kjo fitore na jep shume besim. Tani ndryshon gjithcka”.
Juxhin Nebiaj

Mauro Icardi ne perfundim te fitores kunder Tottenham ka analizuar ndeshjen per mikrofonat e Sky:

“Goli erdhi natyrshem, topi ishte pak prapa, te gjithe ishin ne zone ndersa une qendrova i terhequr. Asamoah me dhuroj nje top fantastik dhe perfundoj mire. Ishte nje mbremje spektakolare, ishte ajo qe deshironim. Jemi nje skuader e fort e mund te perballemi me kedo. E prisnim prej 3 muajsh kete ndeshje, te nisnim keshtu do jete nje ndihme edhe per te ndryshuar ne kampionat. Kjo fitore na jep shume besim, ne duhet te qendrojme te qete e me kembe ne toke pasi nga nje fitore nuk vjen asgje, por mund te permiresohemi ne mentalitet. Javet e para te kampionatit kemi vuajtur. E rendesishme eshte qe Interi te fitoi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.