Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

1,875 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, Wanda hap merkaton dhe Inter pergjigjet: NUK LEVIZ!

  • On 10/07/2016, 12:57

Edhe pse Inter ka filluar prej disa ditesh grumbullimin, merkato eshte akoma e nxehte. Nje skenar i ri ka dal kete jave, protagoniste eshte gruaja e Mauro Icardi njekohesishte agjentja e tij Wanda Nara. Ka qene nje fjale e publikuar ne profilin e saj qe ka vene ne alarm drejtuesit zikalter, “Calciomercato”, kjo fjale do te thote se Icardi eshte ne merkato.

 Agjentja ka kerkuar rinovimin menjehere me ardhjen e Suning, por Inter ka ndaluar kete kerkese, pasi kontrata e tij eshte rinovuar vetem 13 muaj me pare. Situata eshte nxehur pasi ka patur nje diskutim i thjeshte Inter-Juve, dhe kane qene shume te qarte Icardi nuk leviz. Edhe Tottenham e Atletico jane te interesuar, por pa kontaktuar zyrtarishte zikaltrit. Shoqeria zikalter eshte e shqetesuar nga kopia Wanda-Icardi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.