Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,434 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, per Radu vjen nje lajm i keq ne diten e fundit te merkatos? “Me sa duket Cremonese ka vendosur te…”

Inter, per Radu vjen nje lajm i keq ne diten e fundit te merkatos? “Me sa duket Cremonese ka vendosur te…”
Inter Club Staff

Me sa duket, fati i keq i Andre Radu, qe eshte larguar nga Interi ne kete vere, duket se nuk e ka nje fund.

Pasi eshte transferuar te Cremonese dhe pasi eshte bere protagonsit per mire dhe per keq ne kater ndeshjet e para, ai dje ka marre nje lajm jo shume te mire.

“Me sa duket, Cremonese ka zyrtarizuar ne oret e fundit blerjen per nje sezon ne huazim te Marco Carnesecchi”.

“Portieri i lindur ne 2000 ka ardhur nga Atalanta dhe ka qene portieri titullar i sezonit te shkuar me 57 ndeshje ne total te luajtura”.

d

“Ai eshte kapiteni i Kombetares se Italise per Under 21 dhe do te luaje keshtu per nej vend titullari me Radu”.

“Marco Carnesecchi ka ardhur te Cremonese sepse tranjeri i tyre ka premtuar se ai do te kete shanse te barabarta per te luajtur me rumunin”.

“Radu deri me tani ka qene titullar, duke mos pasur aspak rival por gjerat jane teper te veshtira tashme per te”.

“Ardhja e Marco Carnesecchi do te thote se italiani brenda 1 ose 2 javesh mund ti marre vendin e titullarit qe do te ishte nje goditje tjeter per te”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.