Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

588 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, vete Torino konfirmon lajmin e madh? “Zhang si asnjehere tjeter eshte shume prane blerjes se sulmuesit te Italise, Andrea Belotti.”

Inter, vete Torino konfirmon lajmin e madh? “Zhang si asnjehere tjeter eshte shume prane blerjes se sulmuesit te Italise, Andrea Belotti.”
Inter Club Staff

Do te jete edhe edhe ne vitin e ardhshem nje merkato shume e nxehte per Interin, si ne dalje por edhe ne hyrje.

Shume do te rretullohet edhe perreth te ardhmes se Lautaro Martinez, mbi te cilin Barcelona duket se nuk eshte dorezuar akoma.

Prandaj Antonio Conte po mendon per nje emer te rendesishem per ta zevendesuar ate menjehere e pa u menduar dy here.

“Antonio Conte deshiron qe te sjelle tek Interi titullari ne qendrit te sulmit te Italise, pikerisht Andrea Belottin, sulmuesin e Torinos.”

Kete gje e konfimon Corriere di Torino, e cila me pas shpjegon edhe se si jane gjerat dhe se si dicka e tille eshte pranuar edhe nga vete klubi torinez.

“Ndjesia eshte qe ‘Gjeli’ i Torinos eshte gati qe te beje kapercimin e madh qe flitet cdo vit, por asnjehere nuk ka ndodhur.”

“Jo me kot keto kohe jane rikthyer zerat e fuqishem qe e shohin lojtarin larg Torinos dhe Milano zikalter eshte ne te ardhmen e tij.”

“Kontrata e lojtarit me Torinon skadon ne 2022: me shume mundesi nuk do te rinovohet sepse nga Torino ka dale nje ze i rendesishem qe thote se Belotti mund te transferohet pikerisht tek Interi. Eshte Steven Zhang qe ka dhene driten jeshile. Te jete e vertete? Do e marrim vesh shume shpejt.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.