Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

472 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, zbulohet oferta e papritur per Cagliarin? “Eshte ofruar kartoni i Nainggolan ne kembim te…”

Inter, zbulohet oferta e papritur per Cagliarin? “Eshte ofruar kartoni i Nainggolan ne kembim te…”
Inter Club Staff

Nuk do te kete as zgjidhje kontrate me Interin por nuk do te kete as nje largim me paramter zero.

Inter ne kete moment ka qene shume e qarte me Radja Nainggolan, i cili po kerkon perseri nje transferim e Cagliari.

“Ne kete moment qe po flasim, Cagliari po e ben tentativen e saj, por Interi i ka kerkesat e larta per kartonin.”

“Beppe Marotta nuk pranon qe ta fale lojtarin dhe pikerisht ne kete moment ka dal ne pah nje emer i ri per mesfushen zikalter.”

“Duket se Interi ka ndermend qe te ofroje kartonin e Radja Naingoglan dhe nje shume parash per te arritur te Nahitan Nandez.”

“Mesfushori po perflitet shume per nje largim nga Cagliari kete sezon dhe nje kalim tek Interi eshte goxha i mundshem.”

“Nje negociate nuk ka filluar ende, por bazat per kete operacion jane: Cagliari deshiron Nainggolan dhe Interi deshiron Nandez.”

“Nderkohe, Cagliari ka edhe nje problem tjeter me Nainggolan: rroga e tij eshte shume e larte dhe Cagliari nuk do te shkoje me shume se 2,5 milione euro.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.