Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,764 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, zbulohet pa dashje nje blerje tjeter? “Me sa duket lojtari eshte pare duke u stervitur me nje lojtar zikalter”.

Inter, zbulohet pa dashje nje blerje tjeter? “Me sa duket lojtari eshte pare duke u stervitur me nje lojtar zikalter”.
Inter Club Staff

Me shume mundesi, me largimin e Milan Skriniar ne Milano, Inter do te mendoje per dy blerje te rendesishme ne mbrojtje.

E me sa duket, njeri prej tyre mund te jete zbuluar “pa dashje” gjate dites se djeshme ne nje palester te Beogradit.

“Po, sepse po flasim per Nikola Milenkovic, mbrojtesin e qendres se Fiorentines qe eshet ne skadence ne 2023”.

“Ai eshte shume prane Interit dhe mendohet se klubi zikalter dhe agjenti i tij kane arritur nje marreveshje fillestare”.

“Gjithesesi, dje kemi pasur nje sinjal te rendesishem: diten e djeshme Nikola Milenkovic eshte stervitur me… Marcelo Brozovic”.

“Nuk dihet me siguri nese eshte nje tregues merkato, por ata jane pare duke bere nje stervitje te perbashket ne nje palester te Beogradit”.

“Nderkohe, Fiorentina kerkon per te rreth 15 milione euro, qe jane nje shifer e rendesishme por jo shume e larte”.

“Me pak fjale, eshte nje ceshtje kohe: sapo Skriniar te largohet, mozaiku i Interit ne prapavije do te filloje te kompletohet”.

Burimi: La Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.