Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

4,331 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi deshiron te blindoje super talentin e Primaveres: po tentohet te largohet PSG qe e kerkon me ngulm

Interi deshiron te blindoje super talentin e Primaveres: po tentohet te largohet PSG qe e kerkon me ngulm
Inter Club Staff

Pese gola me Priamaveren edhe pse ai eshte i nje moshe shume me te vogel nga moshataret e tij. 

Po flasim per Sebastiano Esposito, diamanti i ri i kanteres zikalter qe ne javen e fundit ka rene ne sy edhe duke i shenuar nje gol mjaft te bukur ne stervitje Handanovic me nje gjysme rrafishate.

Por ai ka shenuar edhe nje gol ndaj Juventusin ne ndeshjen e fituar nga Primavera ne fushen e ketyre te fundit.

Sulmuesi i datelindjes 2002 eshte nje talent i kristalte dhe Interi ka filluar qe tani temen e rinovimit me te duke folur me babain Agostino i cili perfaqeson lojtarin: me specifikisht, po tentohe qe te largohen sirenat e huaja me ne krye PSG qe ka tentuar te binde lojtarin.

Interi deshiron ta blindoje djaloshin me nje kontrate tre vjecare (nuk mund te firmose dot per me shume duke qene se nuk eshte ende maxhoren).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.