Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

372 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi ne emergjence Covid19, por Mancini nuk do t’ja dije: “Tranjeri i kombetares i ka bere me dije Interit se…”

Interi ne emergjence Covid19, por Mancini nuk do t’ja dije: “Tranjeri i kombetares i ka bere me dije Interit se…”
Inter Club Staff

Rastet me Covid19 tek shtepia e Interit me sa duket kane sjelle jo pak ndryshim planesh edhe per Kombetaret respektive te lojtareve.

Por me sa duket, nuk mendon keshtu tranjeri i Kombetares se Italise, Roberto Mancini, qe ka vendosur me koken e tij.

“Roberto Mancini per momentin nuk do t’ja dije per ate qe po ndodh tek Interi. Ai ka grumbulluar lojtaret zikalter sikur nuk ka ndodhur asgje.”

“Pavarsisht se Insitituti i Shendetit Publik Milano i ka ndaluar lojtaret te grumbullohen me kombetaren, ftesat me sa duket jane bere gjithesesi.”

“Keshtu, Roberto Mancini ka grumbulluar Bastoni, Barella, Stefano Sensi dhe Roberto Gagliardini per ndeshjet e radhes.”

“Ai ka publikuar listen sot dhe keta lojtare bejne pjese. Por cfare do te ndodhe me ta tani qe lojtaret nuk mund te pergjigjen dot pozitivisht?”

“Duket se Roberto Mancini po shpreson qe lojtaret te rikthehen ne kombetare te henen, dite kur mbaron ndalimi i aktivitetit te Interit.”

“Nderkohe, ai nuk e ka menduar aspak se lojtaret jane te detyruar nga ASL qe te bejne edhe 14 dite karantine.”

“Me te vertete e pakuptueshme kjo zgjedhje”, shkruan nder te tjera FcInter1908.it.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.