Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

831 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan tek Roma ne 48 oret e ardhshme…

Juan tek Roma ne 48 oret e ardhshme…
  • On 11/07/2016, 21:58

“Nga neser deri te merkuren Inter do mbylle marveshjen per shitjen e Juan Jesus tek Roma”. Kjo eshte hapja e La Stampa per te ardhmen e Juan Jesus. Akordi ndermjet klubeve eshte gjetur, ndersa me mbrojtesin kan ngelur disa detaje minimale te cilat do sheshohen ne oret e ardhshme. Braziliani ishte dhe veren e shkuar afer kryeqytetasve por kete here duket se do jete nen urdhrat e Luciano Spalletti. Ky operacion do jete huazim me detyrim blerje dhe ne arkat e Inter do derdhen 10 milion euro. Keto dite Juan do udhetoje per ne Pinzolo ku do i bashkohet Tottit me shoket e rinje te skuadres”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.