Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

597 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kjaer, cfare fjalesh: “Mesazhi qe me ka derguar Interi me ka bere te kuptoj se…”

Kjaer, cfare fjalesh: “Mesazhi qe me ka derguar Interi me ka bere te kuptoj se…”
Inter Club Staff

“Une jam mire, por per fat te keq kam pesuar nje demtim te rende qe do te me mbaje jashte fushave per goxha kohe.”

“Do te duhet kohe dhe durim. Nuk jam nje person qe flet shume ne rrjetet sociale, por jetoj jeten time me familjen duke i falenderuar te gjithe per meszhet.”

“Kam nje objektiv ne koke: qe te rikthehem sa me shpejt per te punuar dhe per te luftuar per te luajtur sa me shume.”

Keshtu eshte shprehur Simon Kjaer diten e sotme per demtimin e tij dhe ai nuk ka lene pa permendur edhe Interin.

Mbrojtesi danez ka marre shume mesazhe te embla pasi u demtua dhe njera prej tyre ka qene pikerisht nga klubi rival.

“Inter? Kam marre shume mesazhe nga njerez qe nuk i njihja fare. Eshte nje krenari shume e madhe per mua.”

“Edhe mesazhi qe me ka derguar Interi me ka bere te kuptoj se jemi rivale por kur ndodhin keto gjera jemi thjesht njerez.”

“I falenderoj shume por ata e dine shume mire se kunder tyre, kur te rikthehem, nuk do te dhuroj asgje ne fushe.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.