Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

145 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marchetti: “Juan eshte e ardhmja. Ndoshta pas 10 vjetesh…”

Marchetti: “Juan eshte e ardhmja. Ndoshta pas 10 vjetesh…”
Xhorxh Gellci

Duke folur per ndeshjen Itali-Brazil, Luca Marchetti analisti i Sky Sport 24, ka folur rreth Juan Jesus, duke e cilesuar ate si nje nga emrat me interesante braziliane ne kampionatin italian: “Sonte eshte Itali-Brazil. Nje ndeshje e mrekullueshme. Une jam i gezuar qe kemi pas shum braziliane ne Itali ne 30 vitet e fundit si: Julio Cesar, Cafu, Thiago Silva, Aldair, Roberto Carlos, Dunga, Falcao, Kaka, Zico, Ronaldinho dhe Ronaldo. Fatkeqesisht asnjeri prej tyre per momentin nuk luan ne itali. Ndoshta pas 10 vitesh ne do te kemi Juan dhe Marquinhos, lojtare te tjere te medhenj nuk po shihen. Braziliane ne Serie A jane plot 38. Ne itali ata vijne te rinj me shpresa te medha, pra si Juan dhe Marquinhos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.