Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri, te henen zyrtarizimi nga Bordi i Drejtuesve. Dhe per M’Vila…

Mazzarri, te henen zyrtarizimi nga Bordi i Drejtuesve. Dhe per M’Vila…
Bujar Berishaj

Eksperti i merkatos se Sky Sport, Luca Marchetti analizon situaten me zgjatjen e kontrates se Mazzarrit dhe aferen M’Vila:

“Thohir ka konfirmuar rinovimin e Mazzarrit deri ne fund te 2016, dhe zyrtarizimi mund te vij te henen gjate Keshillit te Administrimit. Nuk e di nese e njejta mund te thuhet edhe per M’Vila. Nuk ka ceshtje qe duhet te zgjidhen mes Inter dhe Rubin, por mes Rubin dhe Taider. Kur te perfundoj edhe kjo ceshtje cdo gje do te shkoj drejt perfundimit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.