Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 25, 2020

Scroll to top

Top

1,286 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Murillo: “U ndjeva i nderuar kur mesova se Inter po interesohej per mua, i falenderoj qe kan besuar tek mua. m

Murillo: “U ndjeva i nderuar kur mesova se Inter po interesohej per mua, i falenderoj qe kan besuar tek mua. m
  • On 23/06/2016, 17:59

Ne Inter Channel ne programin Season Review eshte radha e Jeison Murillo per te analizuar sezonin e tij te pare tek Inter. Ja nje pjese e intervistes se tij:

“Gjithcka filloje me nje thyerje hunde dhe i operuar. Erdha me shpejte ne stervitje per tu ambjentuar me skuadren duke hequr dore nga pushimet. Eshte normale qe te kisha aq shume deshire, kur shkon ne nje skuader te madhe gjithmone kerkon me te miren. Fal stafit te mjekeve munda te rikuperohesha shume shpejt dhe ti bashkohesha grupit. Gjithmon i falenderoj personat qe besuan ne ate cka une mund te bej, tek Inter erdha per te treguar se meritoj nje klub te madh. Kam patur besim qe nga ndeshja debutuese deri tek e fundit. Te luash me Miranden ishte shume e rendesishme per mua, kam mesuar shume prej tij”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.