Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

3,116 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pioli: “Nje rrezik nese kalojm nga pesimizmi ne optimizem. Merkato? Shpresoj te vij nje perforcim ne nje repart”.

Pioli: “Nje rrezik nese kalojm nga pesimizmi ne optimizem. Merkato? Shpresoj te vij nje perforcim ne nje repart”.
Juxhin Nebiaj

“E dim qe duhet te vrapojme shume. Nese dy muaj me par ishte nje pesimizem total, tre fitoret rrjesht nuk duhet te na kthehen ne optimizem, eshte nje rrezik”. Stefano Pioli ka folur per Gazzetta dello Sport dhe vazhdon me tej: “Skuadra po pergatitet shume fort, kemi nje rruge te veshtire perpara. Duhet ti marim ndeshjet nje e nga nje, ne kemi kualitet per ti fituar te gjitha. Duhet te punojm si nje skuader cdo dite. Pres dhurata nga merkato? Eshte normale, pasi ne nje repart kam mungesa dhe shpresoj te vij dikush”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.