Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,057 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

RAI – Conte, Suning nuk heq dore dhe mbeshtetet mbi 5 karta: Nga Oriali ne staf tek hakmarrja ndaj Juves…

RAI – Conte, Suning nuk heq dore dhe mbeshtetet mbi 5 karta: Nga Oriali ne staf tek hakmarrja ndaj Juves…
  • On 07/04/2017, 23:39

Fjalet e thena ne konferencen e sotme i dhan fund shpresave te te zikalterve per te pare Antonio Conte ne pankinen e Inter? Sipas Rai Sport, JO. Zerat per rikthimin e tij ne itali me konkretisht ne pankinen e Inter jane akoma te gjalle. Tratativa e rinovimit me Chelsea eshte drejt deshtimit, Conte deshiron garanci ne merkato, por skuadra e Abramovich ka reduktuar buxhetin. Ne kete mes mund te perfitoj forca e Suning. 

5 karta te Suning do hidhen ne tavolinen e Conte: Merkato do jete e drejtuar nga Conte, skuadra do zgjidhet nga ai, marja e Oriali ne staf, buxhet 150 milion euro ne merkato, 15 milion euro page dhe mundesia e hakmarrjes kunder juventusit, me te cilin nuk u nda ne menyren e duhur, ne fund mundesia per te jetuar ne Itali me familjen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.