Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,712 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Icardi dhe Piatek, fillon qe tani derbi i golave. Nderkohe Skriniar…” (24 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Icardi dhe Piatek, fillon qe tani derbi i golave. Nderkohe Skriniar…” (24 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 24 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Icardi-Piatek, derbi i ri i golit. Perpara gjithcka per rinovimin e kapitenit zikalter.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“De Paul tek Interi. Marotta ka gjetur marreveshjen me Udinesen. Nderkohe zbulohet nje takim Wanda-Icardi.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Skriniar: “Vetem Inter.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.