Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 22, 2019

Scroll to top

Top

2,897 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, eshte koha per te shitur: kjo eshte lista. Por largohet edhe…

Sky – Inter, eshte koha per te shitur: kjo eshte lista. Por largohet edhe…
Bujar Berishaj

Inter tani mendon per te shitur, pastaj perfundimisht do te kete vend per nje goditje te fundit.

Sipas Sky Sport, ne listen e largimeve jane mbi te gjithe keta 5 lojtar: Guarin, Schelotto, Kuzmanovic, Silvestre dhe Campagnaro.

Per Silvestren(kushton 2 mln euro sipas Transfermarkt dhe kontrata i skadon ne 2015) dhe Campagnaron(kushton 2 mln euro sipas Transfermarkt dhe kontrata i skadon ne 2015) jane mundesite ne Liguria, kurse Kuzmanovic(kushton 4.5 mln euro sipas Transfermarkt dhe kontrata i skadon ne 2017) mund te bashkohet me Valencian.

Per Schelotton eshte e nxehte pista Southampton(kushton 5 mln euro sipas Transfermarkt dhe kontrata i skadon ne 2017), kurse rasti me i nxehte eshte Guarin(kushton 14 mln euro sipas Transfermarkt dhe kontrata i skadon ne 2017), qe Inter nuk do ta leshoj pa te pakten 15 milione euro, pas nje kerkrese fillestare prej 18 milion euro.

Por, keta 5 lojtar nuk do jene te vetmit qe do largohen nga Appiano. Me valixhet ne duar eshte edhe Mbaye, per te cilin ka nje akord me Genoan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.