Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

986 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Ka mbaruar darka mes Leonardit dhe agjentit te Cassanos. Tani..”

Di Marzio: “Ka mbaruar darka mes Leonardit dhe agjentit te Cassanos. Tani..”
Xhorxh Gellci

Gianluca Di Marzio jep te rejat per situaten Cassano: “Sapo ka mbaruar darka, me besimin se gjithcka do mbyllet pozitivisht. Beppe Bozzo, agjenti i Cassanos ka takuar drejtorin gjeneral te Parmes, Leonardi, per te percaktuar oferten per sulmuesin barez nga ana e Parmes. Parma propozon nje kontrate tre vjecare, por Genoa nuk ngelet mbrapa. Bozzo ka kerkuar kohe dhe te shtune do te flase me Cassanon, per te dhene pergjigjen perfundimtare diten e shtune. Tani per tani, nuk ka ardhur akoma pergjigjia pozitive e Fantantonios. Eshte vetem ceshtje kohe?” 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.