Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,536 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Jo Lavezzit. Megjithate Inter-PSG eshte nje rruge e hapur. Dy alternativa…

SKY – Jo Lavezzit. Megjithate Inter-PSG eshte nje rruge e hapur. Dy alternativa…
Xhorxh Gellci

Zikalterit dhe Lavezzi jane larg, edhe per shkak te karakteristikave te lojtarit, por Inter dhe Paris Saint Germain jane gjithmone afer. Raportet mes dy shoqerive jane te shkelqyera, dhe pikerisht per kete mund te hapen pista te reja mes Interit dhe skuadres te Parisit.

Sic duket, poshte Kulles Eifel rriten ‘dhimbjet e barkut’ per ata qe shpresonin te ishin protagoniste dhe po qendrojne shume ne pankine per shkak te Cavani dhe Ibrahimovic. Per kete motiv mund te riafrohet Lucas Moura, i ndjekur gjate nga zikalterit, para se Paris Saint Germain ta merrte me forcen e milionave. Gjithashtu, pervec Lucas, po studiohet terreni edhe per Van der Wiel, qe mund te zevendesoje Pereira-n.

Thohir eshte larguar nga Milano duke lene detyra te qarta se cfare duhet te behet gjate kesaj periudhe. Kur te kthehet perseri, indoneziani pret nje raport te detajuar qe shpjegon cfare levizje jane bere ne merkato dhe cfare pergjigje kane patur drejtuesit zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.