Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,000 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mazzarri pret shume. Medel dhe M’Vila…

Sky – Mazzarri pret shume. Medel dhe M’Vila…
Bujar Berishaj

“Dodo ka stervitur me ekipin tashme kete pasdite, kurse per M’Vila po pritet ok i fundit per tu bashkangjitur me pjesen e tjeter te grupit qe do largohen drejt Pinzolos ne mengjes.” Kjo riferohet nga i derguari i Sky ne Appiano Gentile.

“Medel eshte bllokuar nga Inter: mbetet vetem per tu percaktuar kontrata e tij. Kiliani megjithate do te bashkohet me grupin para perfundimit te korrikut per shkak te pushimeve pas boterorit. Mazzarri? Ai pret shume nga ky sezon: e njeh mjedisin dhe ka pasur ndryshime ne shoqeri per kontributin e saj.” shpjegon Massimiliano Nebuloni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.