Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,308 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Solskjaer pershendet Medel: “Veshtire te refuzosh Interin.”

Solskjaer pershendet Medel: “Veshtire te refuzosh Interin.”
Bujar Berishaj

Per nje lojtar qe eshte duke ardhur, nje tjeter pret zyrtarizimin, jemi duke folur per Gary Medel. Nga Uellsi vijne fjalet, tani, te ish-trajnerit te tij, Ole Gunnar Solskjaer:

“Medel eshte nje lojtar fantastik. Akoma nuk e kemi humbur, por ne po presim qe kjo te ndodh. Kur jemi kthyer dhe Inter trokiti ne deren e tij ishte e lehte ta kuptosh se pse ai ishte i interesuar.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.