Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Medel

Medel: “Une kam dhene shpirtin tek Interi. Spalletti? Me propozoi te behesha trekuartist…”

23/03/2018, 18:19 |

Ndonjehere rikthehen. Kesaj radhe eshte radha e Gary Medel!

“Kam dhene shpirtin per Interin, sa keq qe nuk arrita te fitoj dicka me kete skuader. Problem i vertete? Konfuzioni. Per Suning nuk duhet te jete e thjeshte te qendroje nga … Read More

Corriere – Ende shume lojtare qe duhet te largohen ne skuader. Nga JoJo tek Medel: ja situata!

19/07/2017, 10:35 |

Eshte koha e merkatos ne hyrje, por ne skuader ka ende shume lojtare qe i duhet gjetur vendi.

Corriere dello Sport flet per kete ceshtje sot: “Klubi zikalter nuk leviz nga qendrimi i saj me Sevillan: … Read More

Gazzetta – Banega tek Sevilla mbyllet sot. CSKA eshte mbi Medel, por…

27/06/2017, 10:12 |

Ende per tu deshifruar e ardhmja e Stevan Jovetic, por dy shitje mund te konkretizohen shume shpejt.

“Medel ka mare shume oferta nga Turqia deh Russia, por duket se CSKA eshte klubi me i binur per … Read More

Gazzetta – Inter: ne Crotone e ka radhen Joao Mario. Me Gagliardinin jashte, afer Kondogbia do luaje…

08/04/2017, 11:26 |

Inter po pergatit ndeshjen e veshtire ne transferte ndaj Crotones.

Me Gagliardinin e demtuar ne kavilje (por qe ne derby do te jete) dhe Brozovic veshtire ta shohim ne fushe pas ndeshjes shkatrrimtare ndaj Samp, opsioni … Read More

Medel, Banega dhe Miranda: sinjale shume te mira per Piolin dhe Interin. Braziliani…

25/03/2017, 13:23 |

Vijne lajme te mira per Interin nga ndeshjet kualifikuese per Boterorin e 2018 ne Rusi.

Gary Medel ka luajtur nje ndeshje te plote ndaj Argjentines e duket se e ka lene pas shpines demtimin e pesuar … Read More

Ne Kili – Medel, demtimi ka kaluar: sot eshte stervitur me grupin!

21/03/2017, 17:57 |

Direkt nga grumbullimi i Kombetares Kiliene, vijne lajme te mira rreth kushteve fizike te Gary Medel, i cili eshte nisur ne Milano me nje demtim te pesuar gjate ndeshjes te se shtunes kunder Torinos.

Sipas asaj … Read More

Interi ne ankth per Medel: sot teste mjekesore ne kofshen e djathte!

20/03/2017, 15:55 |

Rritet ankthi ne shtepine Inter, ku nga momenti ne moment pritet nje pergjigje per testet mjekesore qe do te beje ne Kili lojtari zikalter Gary Medel.

Ai te shtunen e kaluar doli nga fusha pas nje … Read More

Mazzarri, Mancini, De Boer, Pioli, tekniket ndryshojne, por njeri mbetet: Medel. Kilieni…

17/03/2017, 12:02 |

Icardi eshte i pazevendesueshem, por ne skuadren e Interit, eshte nje lojtar tjeter qe Pioli nuk do te hiqte dore kurre: Gary Medel.

Nese lexohen statistikat, dikush tjeter nuk do te mendonte keshtu, por kjo vetem … Read More

Gjithcka gati ne shtepine Inter: D’Ambrosio dhe Medel deri ne 2020. Per kilienin…

16/03/2017, 11:20 |

Kohe rinovimesh ne shtepine Inter.

Sipas Gazzetta dello Sport, ne fakt, pritet qe brenda pak ditesh te rinovohen kontratat e Danilo D’Ambrosios dhe Gary Medel.

Mbrojtesi italian do te firmose deri ne 2020, ndersa … Read More

Drejt Bologna-Inter: sa shume probleme per Piolin. Ne prag te ndeshjes se madhe me Romen…

16/02/2017, 10:56 |

Kondogbia i skualifikuar, Medel ne rrezik kartonash, Brozovic jashte per demtim dhe Banega i sapo rikthyer pas problemit ne gju.

Stefano Pioli qe dje ka filluar te studioje te gjitha zgjidhjet per ndeshjen ndaj Bolognas. Nyja … Read More

Inter eshte ne telashe: jane tre lojtaret me rrezik kartonash. Turnover ndaj Bolognas?

11/02/2017, 12:55 |

Nje problem pason tjetrin per Stefano Piolin.

Neser, kunder Empolit, pervec mungesave te Icardit, Perisic dhe Brozovic, teknikut zikalte do i duhet te beje shume kujdes me zgjedhjet e tij. E sigurt qe perpara mbrojtjes do … Read More

Drejt Juventusit: Inter solide dhe fizike, por jo e friksuar. Ideja e Piolit eshte ajo e…

04/02/2017, 11:56 |

Interi po punon prej tre ditesh per te gjetur strategjine e duhur per te luajtur sa me mire ne Torino dhe per te mare rezultat atje.

Ne oret e fundit, Pioli, duket qe po mendon per … Read More

Inter-Pescara: Pioli rekuperon Murillon dhe ka dy dyshime. Miranda nga minuta e pare me Medel?

27/01/2017, 11:33 |

Interi vazhdon punen ne prag te ndeshjes ndaj Pescares.

Dje, nuk eshte stervitur dot me grupin Murillo i cili eshte prekur nga nje gjendje gripale: gjithsesi, ne darke kolumbiani eshte bere me mire dhe sot do … Read More

Medel ka rifilluar vrapin. Ai mezi po pret rikthimin ne fushe dhe shpreson…

30/12/2016, 12:38 |

Te gjithe futbollistet Amerikano Latine do te rikthehen sot ne Appiano per te rifilluar stervitjet, por vetem Gary Medel ben perjashtim: ai eshte rikthyer ne Itali qe diten e djeshme, dhe po ben cmos qe te rikthehet sa … Read More