Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,667 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia – Hector Herrera, eshte Interi me afer se te gjithe skuadrat e tjera

SportItalia – Hector Herrera, eshte Interi me afer se te gjithe skuadrat e tjera
Inter Club Staff

Duket se kane ardhur te reja per sa i perket te ardhmes se lojtarit meksikan te Portos, Hector Herrera.

Keto lajme kane ardhur nga SportItalia e cila ka shpejguar se ndryshe nga sa eshte thene ditet e fundit, skuadra me afer lojtarit eshte pikerisht Interi.

Diten e djeshme u perfol sikur Roma ishte me afer lojtarit, por Interi me Marotten e ka parakaluar te gjithe konkurencen per mesfushorin qe lirohet me parameter zero.

Ai ndiqet prej kohesh me kujdes dhe eshte nje profil me eksperience nderkombetare qe do te kushtoje shume pak per kasat zikalter dhe do te sjelle ne shtepine e Interit me shume eksperience.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.