Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

allan

Mancio i sigurte qe do te bleje 2-3 Top Player. Camara per Allan? Obi-Genoa. Portieri…

29/05/2015, 12:31 |

Pavarsisht deshperimit per sa i perket ceshtjes Toure, Mancini, sipas Gazzetta dello Sport, eshte e bindur qe te pakten 2/3 lojtare te medhenj dhe me peshe do te vijne. E

sigurte qe te rendesishme do te … Read More

Inter, oferta per Allan: 8 milione plus nje lojtar i ri

17/04/2015, 21:06 |

Inter gjithmone shume aktive ne merkato, Ausilio deshiron te pergadite ekipin per sezonin e ardhshem sa me shpejt qe eshte e mundur per te lejuar Mancin te punoj menjehere me komplet grupin.

Per mesfushen nuk eshte … Read More

Mesfusha 2015-16: Toure eshte enderra, mbyllet per Allan: detajet

26/03/2015, 23:23 |

Mes Toulalan, Thiago Motta dhe endrres Yaya Toure, ja ku shfaqet Allan.

Allan Marques Loureiro, brazilian me pasaporte portugeze, 24 vjec, duket se eshte nisur me shpejtesi te madhe ne rrugen per ne Milano. I ndjekur nga … Read More