Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

bologna

Inter, akord me Bolognan per Mbaye: detajet

14/01/2015, 22:39 |

Nje e ardhme gjithmone e me shume me ngjyra kuqeblu, Inter dhe Bologna kane gjetur akordin per Mbaye.

Dy palet, tashme kane definuar marreveshjen per transferimin ne huazim tek Bologna te te riut zikalter, qe ka gjetur pak hapesire, si me … Read More

Presidenti i Bolognas: “Arrihet akordi me Inter për Capellon”

02/07/2013, 20:25 |

Pas negociatave të gjata, tani duket se është arritur akordi për marrëveshje në mes Interit dhe Bolognas për sulmuesin e ri 17 vjeçar – Alessandro Capello. Sipas portalit të fcinter1908 ka pasur një intervistë ekskluzive me presidentin e … Read More