Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Champions League

Gattuso: “Interi meritonte finalen e Championsit ne 2003! Zanetti? Kur luaja kunder tij…”

26/04/2016, 19:25 |

Gennaro Gattuso, protagonist se bashku me Javier Zanettin ne intervisten per Sony Xperia ka folur per gjysme-finalen e Championsit ne vitin 2003, duke pranuar se Interi meritonte finalen:

“Interi meritonte te kalonte ne finale te Champions League … Read More

Milano Finanza: “Interi deshton pa Champions? Sa shume genjeshtra! E verteta eshte qe…”

01/03/2016, 16:28 |

Mos kualifikimi ne Champions sigurisht qe do te ndikoj ne bilnacin e Interit por nuk ka asnje rrezik deshtimi apo falimentimi, sic frikesoheshin tifozet, te trembur nga disa komente shume alarmuese per situaten zikalter.

Milano Finanza, … Read More

Sky – Inter, situata financiare nuk eshte shqetesuese. Champions League…

15/02/2016, 21:13 |

“Situata financiare e Interit nuk eshte shqetesuese, ka nje plan pese vjecar, ka pasur zera qe kane folur per nje bilanc ne gjendje te keqe, por ka nje plan pese vjecar. Per ceshtje prestigji, por edhe rritje te … Read More

Milito kujton Tripleten: “Super sezon, te pranosh Interin eshte nje sfide. Pupi…”

21/03/2015, 20:51 |

Ishte njeriu i fatit zikalter. Sezoni 2009/10. Ajri i Tripletes, nostalgjia e Jose Mourinhos, dhe ne menyre te pashmangshme, mendja e tifozit interist shkon drejt kujtimit te fanelles numer 22, qe ben tifozet zikalter te ngriten nga vendi, … Read More