Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Ferrero

Ferrero: “Une e di ilacin qe perdor Icardi: me duket se ajo Wanda…”

19/03/2018, 18:29 |

Presidenti i Sampdorias ka folur per mediat pas humbjes 0-5 me Interin dhe e ka bere natyrisht sipas stilit te tij.

Nje dite pas humbjes se tmerrshme te Sampdorias kunder Interit me ne krye Maurito Icardin, presidenti dorian Massimo Ferrero … Read More

Corriere – Juventusi mbi Schick, por Ferrero preferon Interin

17/05/2017, 10:45 |

Interi vazhdon te shtyje per Patrik Schick, gjithmone me nje sy hapur nga Juventusi qe po pret momentin e duhur per te nderhyre ne tratative.

“Ferrero eshte i orientuar te favorizoje klubin zikalter, qe eshte teper … Read More