Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

ganz

Ganz ne FcIN: “Blerja me e mire e kohes se Moratti-t eshte… Moratti!”

19/10/2013, 15:12 |

Maurizio Ganz ka veshur bluzen zikalter nga 1995 derime 1997, ka koleksionuar 68 ndeshje dhe ka shenuar 28 gola. Tashme eshte ne pozicionin e trajnerit te Primaverave te Varese.

Kalimi i pronesise te klubit ka shfaqur … Read More

Ganz: “Interi eshte per skudeto. Pres Militon”.

17/09/2013, 12:10 |

Ish sulmuesi i Interit Maurizio Ganz, ka dhene nje interviste ne emisionin ‘Processo del lunedi’ ne Rai Sport, dhe ka bere nje analize te Interit duke i hapur dyert per rrugen e skudetos: “Besoj qe Interi ka treguar personalitet … Read More