Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Guidolin

De Boer, ne Genoa ndalesa e fundit? Klubi duket sikur ka vendosur. Dy opsione: ja emrat!

28/10/2016, 10:48 |

Pavarsisht suksesit ndaj Torinos dhe nje ndeshjeje mjaft te mire, Frank De Boer mbetet ne dyshim.

Ne fakt, sipas Gazzetta dello Sport, nuk eshte per tu perjashtuar se nje vendim per ndryshimin e tranjerit Interi ta … Read More

Swansea shikon ne shtepine Inter: Oferte per nje lojtar zikalter!

03/06/2016, 9:40 |

Interi eshte shume e kujdseshme ne merkaton hyrese, por perpara se te beje manovra te medha duhet qe me pare te konsideroje shitjen e ndonje lojtari. 

Duhen para qe te investohen me pas ne merkato dhe … Read More