Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

6,223 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Boer, ne Genoa ndalesa e fundit? Klubi duket sikur ka vendosur. Dy opsione: ja emrat!

De Boer, ne Genoa ndalesa e fundit? Klubi duket sikur ka vendosur. Dy opsione: ja emrat!
Inter Club Staff

Pavarsisht suksesit ndaj Torinos dhe nje ndeshjeje mjaft te mire, Frank De Boer mbetet ne dyshim.

Ne fakt, sipas Gazzetta dello Sport, nuk eshte per tu perjashtuar se nje vendim per ndryshimin e tranjerit Interi ta kete mare dhe ka edhe nga ata qe e cilesojne raportin me De Boer si te parregullueshem. Ka dyshime ne klub per holandezin, por edhe per skuadren vete.

“Shpirti italian i klubit (i mbeshtetur nga Thohir) shtyn per nje ndermjet Pioli dhe Guidolin, ne te njejten kohe Suning (mbase e keshilluar nga Moratti) po mendon me kujdes kandidaturen e Leonardos, njohes mjaft i mire i futbollit tone – lexohet ne faqet e te perditshmes italiane -. Leo ndihet gati per tu rikthyer perseri ne loje. Blanc? Ka dhen e disponibilitet per detyren, dhe naten e shkuar dergoi zevendesin e tij historik qe te shikonte nga afer Inter-Torino. Francezi per momentin eshte nje fije me poshte se tre zgjedhejt e tjera”. Te jete vendosur tashme e ardhmja e De Boer?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.