Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,905 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Swansea shikon ne shtepine Inter: Oferte per nje lojtar zikalter!

Inter Club Staff

Interi eshte shume e kujdseshme ne merkaton hyrese, por perpara se te beje manovra te medha duhet qe me pare te konsideroje shitjen e ndonje lojtari. 

Duhen para qe te investohen me pas ne merkato dhe te kenaqen deshirat e Roberto Mancinit. Ne shtepine Inter ka trokitur Guidolin, tekniku i Swansea per te kerkuar informacion per nje lojtar zikalter: Behet fjale per Jonathan Biabiany. Tekniku Italian deshiron te dergoje ne Premier League sulmuesin e krahut Francez dhe eshte i gatshem te beje nje oferte per te bindur Interin. Mancini e pelqen shume lojtarin por e di qe ka nevoje per likuiditet per te kompletuar organiken e skuadres dhe eshte i gatshem ta vlersoje oferten per Biabiany bashke me drejtuesit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.