Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Hiddink

Gazzetta – Gara per pankinen: Pioli mbetet i pelqyeshem, Marcelino kerkon leter te bardhe. Hiddink…

05/11/2016, 11:11 |

“Audicionet per pankinen e Interit duket se jane reduktuar ne vetem dy emra: Stefano Pioli dhe Marcelino Garcia Toral, i cili ne oret e fundit ka kaluar ne pole position – edhe pse me nje distance te vogel … Read More

Sky – Pioli dhe Hiddink si Hilary me Trump. Italiani do te ishte perfekt, por…

03/11/2016, 10:56 |

Hillary kunder Trump ne zgjedhjet amerikane. Pioli kunder Hiddink tek Sky Sport per sa i perket pankines se Interit. Te pakten kete krahasim kane bere ne kanalin satelitar italian duke bere krahasimin ndermjet italianit dhe tranjerit te huaj.

Read More