Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

humor

Mancini ben shaka: “A i gezohem fitores? Jo, sepse kam vendosur me Icardin qe…”

15/02/2015, 18:38 |

Roberto Mancini eshte me humor te mire dhe duket. Tekniku ben shaka tek mikrofonat e Sky, ku ka bere shume Interista te qeshin. Ai e filloi menjehere me batute: “Me ne fund mund te gezojme? Jo, kam folur … Read More

“One night in Istanbul”: Milan-Liverpool 3-3, finalja e Champions behet nje film!

11/09/2014, 22:33 |

Per te gjithe popullin zikalter nata e Stambollit, ajo e famshme finale e humbur nga Milani kunder Anglezeve te Liverpool (nga 3-0 ne 3-3 dhe me pas humbje me penallti), do te mbetet gjithmone nje nga talljet me … Read More