Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

6,244 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini ben shaka: “A i gezohem fitores? Jo, sepse kam vendosur me Icardin qe…”

Mancini ben shaka: “A i gezohem fitores? Jo, sepse kam vendosur me Icardin qe…”
Inter Club Staff

Roberto Mancini eshte me humor te mire dhe duket. Tekniku ben shaka tek mikrofonat e Sky, ku ka bere shume Interista te qeshin. Ai e filloi menjehere me batute: “Me ne fund mund te gezojme? Jo, kam folur me Icardin dhe kemi zgjedhur qe jo…”

Nderkohe ai foli edhe per plagen qe kishte sot ne hunde: “A me eshte perplasur ndonje top tjeter? Jo, kjo ishte pershendetja e Osvaldos kur iku.”

Nje Mancini kaq ne humor nuk e kishim pare kurre. E per kete eshte merita e skuadres!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.