Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

JuanJesus

Marchetti (Sky): “Roma-Juan Jesus, Inter kerkon 15 milione euro”

09/06/2016, 14:07 |

Gjate editorialit te tij per TuttoMercatoWeb, gazetari i Sky Sport, Luca Marchetti ka konsideruar edhe te ardhmen e Juan Jesus, i cili eshte kthyer ne shenjestren e Romes:

“Braziliani eshte nje lojtar i dashur per Walter Sabatinin, edhe ne … Read More

Sky – Juan Jesus ne vend te Murillos, kthehet Eder nga minuta e pare

04/05/2016, 16:45 |

Vijne nga Sky Sport te rejat e fundit sa i perket formacionit per ndeshjen kunder Empolit qe do te jete e fundit per Interin ne Meazza per kete sezon.

Duke pare skualifikimin e Murillos, Juan eshte … Read More

Juan per InterChannel: “Shaq-Poldi? Komplimente shoqerise. Luajme pa frike dhe…”

22/01/2015, 1:00 |

Juan Jesus  i intervistuar nga InterChannel ka komentuar ndeshjen Inter-Samp. Keto jane fjalet e tij:

“I lumtur? Jo, sepse tani nuk mund te luaj (qesh). I bej komplimente te gjitheve, kemi luajtur nje ndeshje te mire. … Read More

Juan Jesus feston merkaton: “Podolski dhe Shaqiri rritin vlerat e ekipit. Dirigjenca ben gjithmone maksimumin. Tani…”

15/01/2015, 23:29 |

Nga faqet e Gazeta Esportiva vijne deklaratat e mbrojtesit zikalter, Juan Jesus qe ka komentuar ardhjen e Podolski Shaqiri per mikrofonat e gazetareve brazilian dhe se si mund te permiresohet skuadra ne gjysmen e dyte te sezonit.

“Kur fitojme, fiton grupi. Keshtu … Read More

Juan Jesus: “Duhet te vazhdojme keshtu. Ranocchia ne pushim na foli dhe na tha qe…”

30/10/2014, 0:22 |

“E veshtire te perballesh me Sampdorian sepse ka sulmues qe jane teper te shpejte. Okaka eshte shume i forte edhe fizikisht. Ne pjesen e pare kemi krijuar shume dhe kemi humbur shume raste. Ishte e rendesishme te fitonim … Read More