Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

obiang

MERKATO – Balotazh per qender-mesfushorin e te ardhmes…

19/10/2013, 16:00 |

Interi i se ardhmes duhet te rifilloje nga mesfusha: me ardhjen ne shoqeri te manjatit Erick Thohir po mendohet qe tani per merkaton dhe objektivi i pare mund pikerisht nje mesfushor i nivelit qe mund te zevendesoje Cambiasso-nRead More

Corriere – Syte mbi Obiang per mbas Guarin.

17/09/2013, 11:32 |

Nga e perditshmja Corriere dello Sport vihet ne dukje nje emer i ri per merkaton e Interin, qe nuk ka ndalur pavaresisht mbylljes se merkatos verore. Sic shkruhet ne gazete, te dielen ne darke Mario Corso ishte ne … Read More