Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

pedulla

Pedulla: “Suning ka fuqi te madhe ekonomike, me bilancin ne rregull do te bejne cmenduri. Do te punojme vetem…”

26/08/2016, 21:24 |

Alfredo Pedulla ka folur per potencialin ekonomik te Suning ne merkato:

Mund te blej boten. Do te punojme vetem per Interin vitin e ardhshem, kur bilancet te jene ne rregull, kinezet do te bejne operacione qe tani as … Read More

Scarpini: “Nani nuk besoj qe vjen, me Candrevan ke garanci…”

15/06/2016, 0:10 |

Ne studion e SportItalia ka pasur disa pyetje e pergjigjje mes drejtorit te Inter Channel, Roberto Scarpini dhe eksperit te merkatos Alfredo Pedulla. Te dy kane folur per Nanin qe gazetat e huaja e lidhin me Interin prej oresh.

Read More

Pedulla: “Mancini eshte mire te Interi, qendron. Vilhena-Inter, tratativa drejt mbylljes pavaresisht…”

30/05/2016, 22:57 |

Jane te shumte zerat lidhur me te ardhmen e Roberto Mancinit, pavaresisht se Erick Thohir e ka konfirmuar edhe per sezonin e ardhshem.

Trajneri italian eshte akoma ne pritje te levizjeve te para te merkatos, por … Read More

Pedulla: “Inter, zgjedhja ne mbrojtje eshte Murillo-Dragovic. Lavezzi po, optimizem edhe per…”

27/02/2015, 0:49 |

Alfredo Pedulla ben nje permbledhje per merkaton zikalter, mes te tashmes, dhe te ardhmes per nje afat te gjate:

“Inter mendon per te ardhmen, me vemendje te madhe. Kualifikimi ne Europa League sjell ardhjen e FelipesRead More

Pedulla: “Wellington tek Interi nuk e perjashton Nainggolan-in”

07/07/2013, 9:00 |

Sipas asaj qe zbulon eksperti i merkatos Alfredo pedulla ne SportItalia, nje blerje e Wellington nuk do te thote qe perjashton pisten Nainggolan, duke pare qe te dy jane lojtare te ndryshem.

Read More