Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,310 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Mancini eshte mire te Interi, qendron. Vilhena-Inter, tratativa drejt mbylljes pavaresisht…”

Bujar Berishaj

Jane te shumte zerat lidhur me te ardhmen e Roberto Mancinit, pavaresisht se Erick Thohir e ka konfirmuar edhe per sezonin e ardhshem.

Trajneri italian eshte akoma ne pritje te levizjeve te para te merkatos, por sipas Alfredo Pedullas nuk ka asnje dyshim sa i perket qendrimit te teknikut ne skuadren zikalter: “Mancini, deri ne kete moment, eshte mire te Interi”, ka shpjeguar Pedulla.

Por eksperti i merkatos flet edhe per Tonny Vilhenan, lojtar qe eshte lidhur vazhdimisht me Interin ne javet e fundit. Agjenti i tij ka shpjeguar qe ka shume klube pas tij, por sipas Pedullas ka pak dyshime per transferimin e holandezit ne Milano. Tratativa eshte drejt mbylljes pavaresisht perfshirjes se klubeve tjera dhe qe ne ditet e ardhshme mund te kete te reja ne kete front. Vilhena-Inter, po shkojme drejt fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.